Announcements
GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KAYIT KILAVUZU
15 August 2022 | 12:25

İÇİNDEKİLER

 

 1. e-DEVLET ÜZERİNDEN (Elektronik) KAYIT
 2. ÜNİVERSİTEDE KAYIT
 3. KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER
 4. KAYIT TARİHİNDE MEZUN OLAMAYAN ÖĞRENCİLER (12. Sınıf Öğrencileri)
 5. KATKI PAYI VE ÖĞRENİM ÜCRETLERİ
 6. ÜNİVERSİTEMİZE KESİN KAYIT YAPTIRACAK ADAYLARIN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR
 7. GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİNE GİRİŞ
 8. 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DERS KAYITLARI
 9. ÖĞRENCİ KİMLİK KARTLARI
 10. KISMEN VEYA TAMAMEN YABANCI DİLDE EĞİTİM YAPAN PROGRAMLAR İÇİN YETERLİK SINAVI  
 11. ZORUNLU HAZIRLIK EĞİTİMİ İÇİN SEVİYE TESPİT SINAVI
 12. İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI
 13. KREDİ TRANSFERİ  
 14. ÖNCEDEN KAZANILMIŞ YETERLİLİKLERİN TANINMASI
 15. ÖĞRENİME ARA VERME VE İZİNLİ SAYILMA
 16. EĞİTİM ÖĞRETİME İLİŞKİN BİLGİLER
 17. AKADEMİK BİRİMLERİN ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROLARININ TELEFON NUMARALARI
 18. GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

rektör-1

 

REKTÖRÜMÜZÜN MESAJI

 

Sevgili Gençler,

 

96 yıllık güçlü ve başarılı bir Kurumun yeni üyeleri olarak Üniversitemize hoş geldiniz. Vardığınız bu son nokta aslında güzel bir başlangıç, çok değerli bir fırsat olarak önünüzde durmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yeni bakış açılarınızla, çeşitli ilgi alanlarınızla Gazi Üniversitesini şimdiden zenginleştirmeye başladınız.

 

Ülkemizin en saygın araştırma üniversitelerinden biri olan Gazi Üniversitesini kazanarak “Gazili Olmak” ayrıcalığına ve mutluluğuna kavuşmuş bulunmaktasınız. Bu ayrıcalığı, bu değerli çatı altında uzun yıllardır yaşayan bir hocanız olarak hislerinizi anlıyor ve yılların bu heyecandan hiçbir şey eksiltmeyeceğini bilmenizi istiyorum.

 

1926 yılından bu yana Türkiye’nin eğitim hayatına yön veren Gazi Üniversitesi, seçkin akademik ve idari kadrosuyla öğrencileriyle yakından ilgilenen, bir aile anlayışı içinde eğitim veren sıcak ortamı, fiziki mekânları, sosyal tesisleri ve spor alanlarıyla bir üniversite öğrencisinin tüm isteklerine cevap verebilmekte, öğrencinin kendini her yönden geliştirmesine imkân sağlamakta ve uluslararası platformda ülkemizi başarıyla temsil etmesi için fırsatlar sunmaktadır.

 

Önümüzdeki yıllarda, eğitimimiz, araştırmalarımız ve toplumumuza katkımızla Türkiye’nin dönüşümünde önemli bir rol oynayacağımıza inanıyoruz. Bu inanç, bizim her gün daha istekli, daha kararlı ve daha çok çalışmamıza ışık tutacaktır. Zengin ve yetkin akademik kadrosunun yanı sıra, köklü bilimsel geleneği olan Üniversitemizde bulunacağınız süre içerisinde, akademik başarınız yanında, sosyal başarı için gereken donanımı da kazanacağınıza ve bu donanımınızı her daim vatanımız ve milletimizin menfaatine kullanacağınıza canı gönülden inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’nın merkezinde konumlanmış kampüsüyle kent ile içi içe, kentin insanına güvenen, onlarla birlikte eserler üreten, her yaş grubuna sunduğu bireysel eğitim ve gelişim imkânlarıyla rengârenk bir üniversite olan Gazi Üniversitesine hoş geldiniz diyor, geleceğinizi inşa için kazandığınız büyük başarıyı tebrik ediyorum.

 

Sevgi ve başarı dileklerimle…    

 

   

Prof. Dr. Musa YILDIZ

Gazi Üniversitesi Rektörü

Sevgili Öğrencilerimiz, Genç GAZİ’liler!

 

Başarılarınızdan dolayı sizleri kutlar, başarılarınızın devamını dileriz. Kayıt sürecinde sizleri bilgilendirme amacı ile hazırlanan bu Kılavuzu, sonuna kadar dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.


Üniversitemize kayıt işlemleri iki şekilde gerçekleştirilecektir. Yerleşen öğrencilerimiz aşağıda açıklamaları yapılan iki yöntemden sadece birini tercih ederek kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

 

 

1- e-DEVLET ÜZERİNDEN (Elektronik) KAYIT

Üniversitemize yeni yerleşen adaylar https://turkiye.gov.tr internet sitesi üzerinden e-Devlet şifrelerini kullanarak elektronik kayıt (E-Kayıt) yaptırabileceklerdir. e-Devlet şifresi bulunmayan adaylar, üzerinde T.C. kimlik numarasının bulunduğu fotoğraflı kimlik belgeleriyle şahsen PTT şubelerine başvurarak şifrelerini temin edebilirler.

 

TUSAŞ-Kazan Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi programı dışındaki tüm programlara E-Kayıt yaptırılabilir.

 

e-Devlet üzerinden elektronik kayıtlar, 22-24 Ağustos 2022 tarihleri arasında https://turkiye.gov.tr internet adresinde, “e-hizmetler” bölümünde yer alan “Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı” başlığı altındaki “Üniversite E-Kayıt” seçeneğinden e-Devlet şifresiyle kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra gerçekleştirilecektir.

 

e-Devlet kaydını yapan adaylar kayıt olduklarını gösterir barkotlu çıktı alarak kayıtlarını tamamlayacaklardır.

 

Üniversiteye E-Kayıt üzerinden elektronik kayıt yaptıran öğrencilerin, Üniversiteye gelerek kayıt yaptırmalarına ve belge getirmelerine gerek yoktur.

 

Üniversiteye E-Kayıt Kılavuzu için TIKLAYINIZ!

 

e-Devlet üzerinden elektronik kayıt yaptıran öğrencilerin ÖSYM sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonlarına, Üniversitemiz tarafından, kayıt yaptırdıklarına dair SMS gönderilecektir. Aynı zamanda öğrenciler e-Devlet kayıtlarının yapıldığına dair bilgiyi Gazi Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi’nde de görebileceklerdir.

 

*Spor Bilimleri Fakültesinin Rekreasyon Programına elektronik kayıt yaptıran öğrencilerin, tam teşekküllü bir devlet veya üniversite hastanesinden alacakları, eğitimlerini sürdürmeyi ve ağır efor gerektiren sporları yapmayı engelleyecek sağlık sorunu olmadığını belgeleyen Sağlık Kurulu Raporunu 26 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 17.30’a kadar Spor Bilimleri Fakültesinin Öğrenci İşleri Birimine ibraz etmeleri gerekmektedir.    

 

ÖNEMLİ NOT: Yeni kayıt yaptıracak öğrencilerimize, zaman tasarrufu sağlaması ve maddi manevi külfeti azaltması sebebiyle https://turkiye.gov.tr internet sitesi üzerinden elektronik kayıt (E-Kayıt) yaptırmaları önemle tavsiye edilmektedir.

 

2-ÜNİVERSİTEDE KAYIT

 • Elektronik kaydı tercih etmeyen öğrenciler,

 

 • Zorunlu nedenlerle  (liseden mezun olduğu halde E-Kayıt sisteminde mezun görünmeyenler, askerlikle ilgili sorunu olanlar, T.C. kimlik numarasına sahip olmayanlar, başka bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı olanlar) elektronik kaydı yapılamayan öğrenciler,

 

 • Üniversitemizce, elektronik kayıt kapsamı dışında tutulan TUSAŞ-Kazan Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi programına kayıt yaptıracak öğrenciler,


kesin kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak; 22-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında şahsen veya noterden vekaletname verecekleri kişiler aracılığıyla kayıtlarını yaptıracaklardır. Kayıt yerleri ilgili fakülte ve meslek yüksekokullarının öğrenci işleri bürolarıdır. Akademik birimlerin adresleri, birimlerin internet sayfalarında yer almaktadır.

 

3- KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER

    (E-KAYIT YAPTIRMAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN)

1-Adayın mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı diplomanın aslı veya onaylı örneği ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı Belgesi, Mezuniyet Belgesi yerine geçmez. Kontrol edildikten sonra fotokopisi öğrenci dosyasında tutulacak olan diplomanın aslı öğrenciye iade edilecektir.)

2-Aday ek puandan yararlanarak ya da sınavsız geçişle yerleştirilmiş ancak alanı diplomasında veya mezuniyet belgesinde belirtilmemişse, hangi okul ve alandan mezun olduğunu gösterir resmî belge (METEM programlarından mezun olanların diplomalarında okul adı olarak, diplomayı düzenleyen merkezin adı yazılmaktadır.) 

3-4,5 cm x 6 cm boyutunda 3 adet fotoğraf 

4-TUSAŞ-Kazan Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi Programı için, havalimanı giriş kartı almasına engel oluşturacak herhangi bir Adli Sicil Kaydı veya Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmadığını gösteren Adli Sicil Kaydı Belgesi ile mesleği ve/veya meslekte verilen görevi icra etmesine engel oluşturacak herhangi bir sağlık sorunu (renk körlüğü, işitme kaybı/eksikliği, görme kaybı/eksikliği vb.) bulunmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden son 6 ay içinde alınmış Heyet Raporu [2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu, Özel Koşul ve Açıklamalar, 2. kısım 10. maddesi]

5-Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Programına kayıt yaptıracak öğrencilerin tam teşekküllü bir devlet veya üniversite hastanesinden alacakları, eğitimlerini sürdürmeyi ve ağır efor gerektiren sporları yapmayı engelleyecek sağlık sorunu olmadığını belgeleyen “Sağlık Kurulu Raporu” 

 

4-KAYIT TARİHİNDE MEZUN OLAMAYAN ÖĞRENCİLER (12. Sınıf Öğrencileri)

Adayların lise mezuniyetleri MEB aracılığıyla sorgulanacaktır. MEB sorgusu yapılamayan adaylardan kayıtta lise diplomasının aslı istenecektir. Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınavına girecek adaylar da belirtilen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırabileceklerdir. Bu öğrencilerin mezun olduklarına dair belgelerini 30 Aralık 2022 tarihine kadar Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgeleyemeyenlerin geçici kayıtları silinecektir.

 

5-KATKI PAYI VE ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

Örgün öğretim (birinci öğretim) öğrencileri,  Katkı Payı (Harç) ödemeden kayıtlarını yapabileceklerdir. 

 

6-ÜNİVERSİTEMİZE KESİN KAYIT YAPTIRACAK ADAYLARIN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR

*Erkek adayların askerlik durumları MSB aracılığıyla sorgulanacaktır. İhtiyaç duyulduğu takdirde kayıt esnasında askerlik belgesi talep edilebilecektir. Bu nedenle kayıt öncesinde www.turkiye.gov.tr sayfasından veya askerlik şubenize başvurarak askerlik durumunuzun kayıt işlemleri için bir engel taşıyıp taşımadığı bilgisini öğrenmeniz sizin için yararlı olacaktır. 

 

*Yükseköğretim Genel Kurul kararı uyarınca bir öğrenci aynı anda örgün iki ön lisans veya iki lisans programına (açık öğretim ve uzaktan öğretim programları hariç) devam edememektedir.  Durumları bu açıklamaya uyan adaylar halen kayıtlı oldukları yükseköğretim kurumundan ilişiklerini kesmedikleri takdirde yeni yerleştirildikleri yükseköğretim programına kayıt yaptıramazlar.

 

*Üniversitede kayıtta, eksik belgeyle yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve kayıt yapılmayacaktır. 

 

*İlan edilen kayıt tarihleri dışında kayıt yapılmayacak ve kaydı yapılmayan bu adayların yerleri boş kontenjan olarak ÖSYM’ye bildirilecektir.

 

* YKS ile bir yükseköğretim programına yerleşen yükümlülerin askerlik durumları, üniversiteler tarafından http://kamu.turkiye.gov.tr internet adresinde görülebilecektir. Adayların askerlikle ilgili sorunları için askerlik şubelerine, kredi konusunda ayrıntılı bilgi için ise üniversite rektörlüklerine veya Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvurmaları gerekmektedir. 

 

7-GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİNE GİRİŞ

E-KAYIT veya ÜNİVERSİTEDE KAYIT işlemlerinden birini seçerek kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra, Üniversitemiz Öğrenci Bilgi Sistemi’ne girip açılan ekran üzerinden “e-Devlet ile Giriş” ya da “Şifre Sıfırlama” seçeneklerinden birini tıklayınız. Böylece yönlendirileceğiniz  https://obs.gazi.edu.tr/ bağlantısından Sistem’e giriş yaparak ilgili alanları doldurunuz ve şifrenizi değiştiriniz. Kendi güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

e-Devlet üzerinden kayıt yaptırdıysanız öğrenci numaranız tarafınıza SMS yoluyla bildirilecektir. Üniversitede kayıt yaptırmanız halinde ise öğrenci numaranızı kayıt görevlisinden öğrenebilirsiniz.

 

8-2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DERS KAYITLARI

Üniversitemize yerleşen ve kesin kayıt işlemini tamamlayan tüm öğrencilerin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi’nde belirlenmiş tarihlerde (15-18 Eylül 2022) Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden ders seçimi yaparak ders kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Ders kaydının ne şekilde yapılacağına ilişkin www.ogris.gazi.edu.tr veya www.gazi.edu.tr sayfasından duyuru yapılacaktır. Öğrenciler, öğrenimleri süresince ders kayıt işlemlerini akademik takvimde belirtilen süreler içerisinde kendileri yapmak zorundadır. Ancak yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin akademik danışmanları kontrolünde ve ilgili akademik birimlerin internet sayfalarından duyurulan bilgileri dikkate alarak ders kayıt işlemlerini yapmaları olası hataları önleyecektir.

 

9-ÖĞRENCİ KİMLİK KARTLARI

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamlayan öğrencilerimiz, daha sonra duyurulacak tarihten itibaren, üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan fotoğraflı kimlik belgelerinden birini (T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı, pasaport veya ehliyet) ibraz ederek kayıtlı oldukları birimlerden kimlik kartlarını alabileceklerdir.  

 

10-KISMEN VEYA TAMAMEN YABANCI DİLDE EĞİTİM YAPAN PROGRAMLAR İÇİN YETERLİK SINAVI

E-Kayıt üzerinden elektronik olarak veya Üniversitede kayıt yaptıran öğrencilerden programlarında zorunlu hazırlık sınıfı bulunanlara (kısmen veya tamamen yabancı dilde eğitim yapan programlar) 12 Eylül 2022 (I. oturum) ve 14 Eylül 2022 (II. oturum) tarihlerinde yabancı dil muafiyet sınavı (yeterlik sınavı) yapılacaktır. Bu sınava katılmayan veya katılıp geçerli not alamayan öğrenciler zorunlu hazırlık eğitimine tabi tutulacaklardır.

 

Bölümünde hazırlık sınıfı bulunmayan öğrenciler bu sınava katılmayacaklardır.

 

Sınav süreciyle ilgili ayrıntılı bilgiye Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulunun internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

Hazırlık sınıfı bulunan programlar için TIKLAYINIZ!

 

11- ZORUNLU HAZIRLIK EĞİTİMİ İÇİN SEVİYE TESPİT SINAVI

Kısmen veya tamamen yabancı dilde eğitim yapan programlar için düzenlenen yeterlik sınavına girmeyen veya sınava girdiği halde geçerli not alamayan öğrencilerin yabancı dil seviyelerini belirlemek amacıyla 15 Eylül 2022 tarihinde Hazırlık Eğitimi İçin Seviye Tespit Sınavı yapılacaktır. Kısmen veya tamamen yabancı dilde eğitim yapan programlara kayıt olup yeterlik sınavında başarısız olan ya da yeterlik sınavına girmeyen tüm öğrencilerin Hazırlık Eğitimi İçin Seviye Tespit Sınavı’na katılmaları gerekmektedir.

 

Sınav süreciyle ilgili ayrıntılı bilgiye Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulunun internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

12-İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

Üniversitemizin öğrenim dili Türkçe olan programlarına yeni kayıt olan öğrenciler isterlerse,  13 Eylül 2022 tarihinde yapılacak “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na girebilirler. Bu sınavdan geçer not alan öğrenciler, öğrenimleri süresince almaları gereken zorunlu yabancı dil derslerinden muaf sayılırlar. Öğrencilerin bu sınavda aldıkları notlar, yarıyıl ve genel akademik not ortalamalarına katılır. (Zorunlu hazırlık sınıfı bulunan programlara kayıt yaptıran öğrenciler bu sınava katılmayacaklardır.)   

 

Sınav süreciyle ilgili ayrıntılı bilgiye Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulunun internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

13- KREDİ TRANSFERİ

Daha önce bir başka yükseköğretim programında öğrenim gören öğrenciler, bu yükseköğretim kurumunda alıp başarılı oldukları derslerin kredilerinin transfer edilmesi talebinde bulunabilirler. Bunun için, ilk kaydın yapıldığı tarihten itibaren beş iş günü içinde ilgili dekanlığa/müdürlüğe transkript ve ders içerikleriyle birlikte başvurulması gerekmektedir. Kredi transfer işlemi “Gazi Üniversitesi Önlisans ve Lisans Kredi Transferi ile İntibak İşlemleri Yönergesi” hükümleri doğrultusunda yapılacak olup süresi içinde başvuruda bulunmayanların daha sonra yapacakları başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

14-ÖNCEDEN KAZANILMIŞ YETERLİLİKLERİN TANINMASI

Üniversitemize kayıt yaptıran önlisans ve lisans öğrencileri, 23 Ağustos-5 Eylül 2022 tarihleri arasında, kayıt tarihlerini takip eden beş iş günü içinde özel ilgi ile kazanılmış bilgi, beceri ve yetkinliklerinin, iş yeri deneyimlerinin ve “Gazi Üniversitesi Önceden Kazanılmış Yeterliliklerin Tanınması Yönergesi”nin 10. maddesinin ikinci fıkrasında tanımlanan sertifika ve mesleki yeterlilik belgelerinin tanınması için ilgili akademik birimlere başvurabilirler.  

 

15-ÖĞRENİME ARA VERME VE İZİNLİ SAYILMA

Kesin kayıttan sonra, Gazi Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Sınav Yönetmeliği’nin 17. maddesi uyarınca öğrenimine ara vermek veya izinli sayılmak isteyen öğrenciler, “Gazi Üniversitesi Haklı ve Geçerli Nedenler Yönergesi”nde belirtilen usulle 14 Ekim 2022 Cuma günü saat 17.30’a kadar kayıt yaptırdıkları akademik birime başvuracaklardır.

 

16-EĞİTİM ÖĞRETİME İLİŞKİN BİLGİLER

Akademik Takvim için TIKLAYINIZ! 

 

Üniversitemizde eğitim-öğretime ilişkin yönetmelik ve yönergelere Öğrenci İşleri Daire Başkanlığının www.ogris.gazi.edu.tr sayfasından,

 

Üniversitemizde yabancı hazırlık sınıfı uygulamasına ilişkin bilgiye Yabancı Diller Yüksekokulunun  http://ydyo.gazi.edu.tr/ sayfasından,

 

Burs, öğrenci toplulukları, danışma merkezi, sağlık ve spor hizmetleri vb. bilgiye http://mediko.gazi.edu.tr/ sayfasından ulaşılabilir.

 

17-AKADEMİK BİRİMLERİN ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROLARININ TELEFON NUMARALARI

Diş Hekimliği Fakültesi                                : (0 312) 203 40 47

Eczacılık Fakültesi                                       : (0 312) 202 32 90-91

Fen Fakültesi                                                : (0 312) 202 10 83 

Gazi Eğitim Fakültesi                                   : (0 312) 202 18 90-99

Mimarlık Fakültesi                                       : (0 312) 582 36 77-78 

Mühendislik Fakültesi                                  : (0 312) 582 30 40

Sağlık Bilimleri Fakültesi                             : (0 312) 216 26 15-18

Spor Bilimleri Fakültesi                                : (0 312) 202 35 28-29

Teknoloji Fakültesi                                       : (0 312) 202 34 59-61

Tıp Fakültesi                                                 : (0 312) 202 69 92

Uygulamalı Bilimler Fakültesi                      : (0 312) 216 18 00

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu       : (0 312) 202 32 52

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu          : (0 312) 354 38 09

TUSAŞ-Kazan Meslek Yüksekokulu           : (0 312) 800 06 14-15

Yabancı Diller Yüksekokulu                        : (0 312) 484 00 54

 

18- GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Emniyet Mahallesi, Bandırma Caddesi 6/6

06560 Yenimahalle / ANKARA 

E-posta: ogris@gazi.edu.tr 

İnternet Adresi: http://ogris.gazi.edu.tr/

Telefon: (0 312) 202 28 01-02

background image